Przygotowania Zespołu Oldbojów +35 rozpoczęte.

W dniu 08.07.2020 r swoje pierwsze zajęcia rozpoczęła drużyna Oldbojów +35 KS Bruskowo Wielkie, która pod wodzą trenera Tomasza Sznigierewicza przygotowuje się do rozgrywek w II Lidze Pomorskiej Lidze Oldbojów w sezonie 2020.2021. Będzie to XXX Edycja tych popularnych rozgrywek, którym organizatorem jest Stowarzyszenie Oldbojów Piłki Nożnej pod dowództwem Pana Andrzeja Schneidera. Na pierwszej jednostce treningowej stawiło się 20 zawodników, ale już w najbliższym okresie odbędzie się spotkanie organizacyjne z kolejną grupą zawodników. Zaplanowane są 2 mecze kontrolne, pierwszy z KS Victoria Słupsk oraz drugi z KS Słupia Kobylnica. Zespół z Bruskowa Wielkiego bierze także udział w rozgrywkach Pucharu Polski i 19.08. godz. 17:00na swoim boisku w Bruskowie Wielkim rozegra mecz z Błękitnymi Główczyce.

O dalszych poczynaniach zespołu oldbojów będziemy informować w kolejnych Newsach.