VIII Kolejka II PLO: Pierwsze punkty Ligowe Błękitnych Gonne Małe

W VIII Kolejce pierwsze punkty w II Pomorskiej Lidze Oldbojów zdobył zespół Błękitni Gonne Małe. W Barwicach Błękitni podejmowali Pomet Świdwin. Relacja gospodarzy:
,,Trzeba przyznać, że od początku nasi zawodnicy ruszyli do walki o ligowe punkty i początek zdecydowanie należał do nas. Było kilka sytuacji, z których powinny paść bramki, ale gości ratował słupek i bramkarz. Wynik meczu otworzył Irek Polewski.
Wraz z upływem czasu coraz częściej do głosu dochodzili goście i efektem tego była bramka wyrównująca. Tak też zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie nasza drużyna chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę starała się rozgrywać piłkę bardzo szybko, ale raziła dokładnością podań. Co prawda goście mieli swoje szanse, m.in. poprzeczka, ale to Błękitni po raz drugi za sprawą Irka wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu.
Pierwsze punkty są na koncie i mamy nadzieję, że z każdym meczem będzie już tylko lepiej.
Jest to pierwszy sezon Błękitnych w lidze i potrzeba jeszcze trochę czasu na poukładanie i zgranie drużyny.
Zachęcamy także osoby, które ukończyły 35 rok życia by nie odkładały butów na kołki, ale dołączyły do nas. Każda zawodnik mile widziany.”
Błękitni Gonne Małe - Pomet Świdwin 2:1