XIX Kolejka II PLO: Pierwsza porażka Lidera

W sobotę 15.05.2021 r. w ramach XIX Kolejki II Ligi PLO,TKKF Strażak Koszalin podejmował obecnego Lidera rozgrywek drużynę Oldboje Bruskowo Wielkie. Wydawało się, że i tym razem komplet punktów zgarnie rozpędzony lider z Bruskowa. Kapitalna gra golkipera gospodarzy, oraz kilka ,,prezentów" zespołu gości, spowodowały, że oglądaliśmy pierwszą porażkę graczy z Bruskowa Wielkiego, choć I połowa spotkania zakończyła się prowadzeniem Lidera 1:0. Gratulujemy zwycięstwa drużynie z Koszalina.

TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Bruskowo Wielkie 2:1( 0:1 )

Strzelcy bramek:1:0 37' M. Trukszyn, 1:1 56' W. Wejnerowski, 2:1 86' P. Kowalewski

Skład Bruskowa:K. Wasiilewski, S. Szynkielewski ( 67' D. Zagórowski), Ł. Więś ( 77' Góralczyk), P. Jadłowski ( 46' K. Winiarski), K. Kublik, C. Sławski ( 46' M. Żurek), Z. Oblizajek ( 67' P. Jadłowski ), K. Petrus ( 46' B. Jączyński), A. Chuchla ( 46' M. Wasilewski), D. Zagórowski ( 46' G. Bednarczyk), M. Trukszyn ( 46' P. Falkowski)