XII Kolejka II PLO: Oldboje z Bruskowa Wielkiego są do nie zatrzymania.

W sobotnie popołudnie w przedostatniej XII Kolejce ligowej II Ligi Pomorskiej Ligi Oldbojów, 5 zespół w tabeli Maxtrans Sokół Karlino, podejmował obecnego Lidera rozgrywek Oldboje Bruskowo Wielkie. Tylko w I połowie meczu zespół gospodarzy próbował dorównać, idącej jak ,,burza” drużynie z Bruskowa Wielkiego, ale to nie przeszkodziło Liderowi na zdobyciu kompletu punktów, który jak do tej pory nie przegrał żadnego spotkania ligowego.

Maxtrans Sokół Karlino – Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 6 (0:2)

Strzelcy bramek:31 min. 0:1 Patyk Henryk,37 min. 0:2 Trukszyn Marcin,54 min. 0:3 Trukszyn Marcin,58 min. 0:4 Szynkielewski,63 min. 0:5 Patyk Henryk,67 min. 1:5 Jałtuchowicz Emil - rzut karny,76 min. 1:6 Winiarski Krzysztof

82 min. 2:6 Sobkowicz Tomasz

Skład Bruskowa:Wasilewski(46 Dorawa),Szynkielewski (78 Dawidowicz), Więś, Winiarski,Kublik (46 Bodnar), Dawidowicz (46 Burak Jarosław), Góralczyk (46 Chuchla), Bednarczyk,Wojciechowski (58 Żurek), Patyk, Trukszyn (82 Sznigirewicz).