XIV Kolejka II LIgi PLO: Na inaugurację Lider z kompletem punktów.

Lider rundy jesiennej Oldboje Bruskowo Wielkie w jedynym meczu 14 Kolejki II Ligi Pomorskiej Ligi Oldbojów, zainaugurował rundę rewanżową. Pozostałe mecze odbędą się po zakończeniu obostrzeń związanych z pandemią. Mecz musiał być rozegrany poza terenem województwa pomorskiego ze względu na obostrzenia. Przeciwnikiem był 3 zespół w tabeli Oldboje Ikar Krosino. Spotkanie zatem rozegrano na Stadionie Miejskim w Darłowie w piątek o godz. 20:00. Aura nie rozpieszczała oba zespoły, ale pomimo zimna i padającego śniegu, komplet punktów zdobył obecny Lider rozgrywek, wygrywając 7:2 (3:1)

Oldboje Bruskowo Wielkie – Oldboje Ikar Krosino 7:2 ( 3:1 )

Strzelcy bramek: 1:0 15’ Ł. Więś, 2:0 19’ K. Kublik (rz.k.), 2:1 26’ K. Kasprzak, 3:1 45’ P. Wojciechowski, 3:2 59’ S. Wróbel, 4:2 73’ J. Burak, 5:2 79’ K. Petrus, 6:2 83’ D. Zagórowski, 7:2 88’ K. Petrus.

Skład Bruskowa Wlk.: K. Wasilewski ( 78’ D. Dorawa ), S. Szynkielewski ( 78’ K. Kublik ), Ł.Więś ( 62’ K. Kublik) ( 66’ P. Wojciechowski), K. Winiarski, K. Kublik ( 54’ J. Burak), M. Żurek (46’ D. Zagórowski), J. Góralczyk (46’ K. Petrus), A. Pietras, P. Wojciechowski ( 46’ Sławski), P. Falkowski ( 46’ P. Waleszczyk), G. Bednarczyk (46’ M. Trukszyn)

Skład Ikar Krosino: W. Orzechowski, K. Włodarczyk, A. Głąb, K. Wiak, W. Oleszkiewicz, J. Lewczak, K. Kasprzak, T. Śnigasiewicz, S. Wróbel, D. Orzechowski, B. Kędzierski, M. Pater, D. Ruseł, P. Filipiak, A. Wnuczko.