XV Kolejka PLO: Wysokie zwycięstwo Lidera

W dniu 01.05.2021 r. rozegrano 15 Kolejkę II Ligi Pomorskiej Ligi Oldbojów. Obecny Lider rozgrywek KS Oldboje Bruskowo Wielkie na wyśmienicie przygotowanej płycie boiska w Pęplinie, o godz. 17:00 podejmował 8 zespół w tabeli, Wybrzeże Rewalskie Rewal. Oglądaliśmy kolejne spotkanie piłkarskie, gdzie drużyna gospodarzy od pierwszej minuty kontrolowała przebieg meczu, który ostatecznie zakończył się wysokim zwycięstwem 9 : 0 ( 5:0).

Oldboje Bruskowo Wielkie – Wybrzeże Rewalskie Rewal 9:0 ( 5:0 )

Strzelcy bramek: 1:0 14’ D. Zagórowski, 2:0 17’ M. Trukszyn, 3:0 26’ P. Wojciechowski, 4:0 38’ P. Wojciechowski, 5:0 42’ M. Trukszyn, 6:0 55’ K. Petrus, 7:0 61’ Ł. Więś, 8:0 66’ (rz.k.) K. Kublik, 9:0 89’ M. Żurek.

Skład sędziowski: sędzia główny- Ł. Czerwonka, sędziowie asystenci: L. Urbanowicz, K. Rzepkowski.

Skład Bruskowa: K. Wasilewski ( 46’ D. Dorawa ), S. Szynkielewski, Ł. Więś, Ł. Dawidowicz ( 65’ P. Jadłowski ), K. Kublik, P. Falkowski (46’ M. Żurek), J. Góralczyk (79’ T. Sznigierewicz), K. Petrus, P. Wojciechowski (46’ M. Wasilewski), D. Zagórowski, M. Trukszyn.

Skład Wybrzeża: P. Badaszewski, A. Murawski, E. Marcinkowski, B. Rokicki, S. Niedroszlański, R. Mielcarek, J. Górniak, K. Szwaluk, P. Żoła, M. Pilawka, S. Bazylak, P. Kocik, M. Kosiński.

Gratulujemy wygranej, a już w dniu 03.05.2021 . w 16 kolejce zespół z Bruskowa Wielkiego udaje się na mecz wyjazdowy do miejscowości Wyszewo.