XVI Kolejka II Ligi PLO: Lider traci punkty w Wyszewie

W dniu 03.05.2021 r. na stadionie im. Bogdana Walaszka w Wyszewie, w ramach 16 Kolejki II Ligi Pomorskiej Ligi Oldbojów, zespół Lidera Oldboje Bruskowo Wielkie rozegrał mecz z 6 drużyną w tabeli Oldboje Wyszewo. Mecz był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie swoje okazje na strzelenie gola miał zespół gospodarzy, a w drugiej odsłonie spotkania to drużyna z Bruskowa Wielkiego mogła strzelić gola na wagę kompletu punktów. Ostatecznie po 90 minutach gry nie zobaczyliśmy żadnej bramki i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Jest to pierwsza strata punktów obecnego lidera z Bruskowa Wielkiego.

Oldboje Wyszewo – Oldboje Bruskowo Wielkie 0:0

Skład Bruskowa: K. Wasilewski, S. Szynkielewski, Ł. Więś (39’ K. Kublik), P. Jadłowski, K. Kublik ( 36’ M. Żurek), K. Petrus, Ł. Dawidowicz, J. Góralczyk ( 46’ P. Waleszczyk)(79’ J. Góralczyk), P. Wojciechowski ( 22’ P. Falkowski), D. Zagórowski, M. Trukszyn.